Sinifim 12 Tm-A

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sinifim 12 Tm-A

Tavşanlı Anadolu Lisesi

Ronaldinho Fenerde!

Sencer43
    Sencer43
    Admin

Ronaldinho Fenerde! Empty Ronaldinho Fenerde!

Mesaj  Sencer43 C.tesi Tem. 04, 2009 12:51 pm

Ünlü futbolcu Ronaldinhonun Transferi basında ve kamuoyunda şok etkisi yarattı.Fenerbahçe başkanı aziz yıldırımın resmen kendisi gidip getirdiği futbolcunun transferindeki imza töreni galatasaraya gıcıklık olsun diye ali samiyen stadında yapılacağı açıklandı.Buna göre dengeleri altüst eden transferin ayrıntıları ise merak konusu olmuş ve aziz yıldırıma bir basın mensubun sorusu üzerine sorulmuştu:"Fenerbahçeye büyük bir futbolcu getirdiniz acaba o kadar parayı nereden buldunuz?"
    Aziz yıldırım:"Zaten kafamda uzun zamandır böyle birşey vardı.Ne zaman yapsm diye düşünüyordum nasip bu sezonmuş.Ayrıca bu futbolcu Fenerbahçeye değil fenbahçeye getlmiştir dedi."
    Dediğinin anlaşılmaması üzerine yine aynı muhabir :" nasıl yani ?"
    dedi .Ve Aziz yıldırımsa bu soru üzerine :"Siz Ronaldinhoyu nasıl aldığımı zannediyorsunuz? Kulümü sattım ,yeni kulüp kurdum" Dedi.
    Bu soucun ne getireceği ise merak konusu.
    Öte yandan Fenerbahçenin teknik direktörü daum ise "ben ronaldinhoyu istemem" diye tutturdu.Tecrübeli çalıştırıcının kulübe küstüğü ve mızıkcılık çıkardığı öğrenildi.

Ronaldinho Fenerde! Ronaldinho_fbforma

UAA (Uganda Antilop Ajansı) Sencer

Forum Saati Ptsi Nis. 29, 2024 9:34 am